Dziękuję za możliwość uczestniczenia w Twoich szkoleniach. Poszerzyłam swoją wiedzę na temat technik oddechowych, co było dla mnie istotne. Wspieram dzięki temu nie tylko samą siebie, ale także osoby, z którymi pracuję gabinetowo. Jestem psychoterapeutką Gestalt i piszę o tym celowo, ponieważ z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że to, czego uczysz to esencja Gestaltu – modalności opartej na uważności, relacjach, świadomości, emocjach doświadczanych w ciele i w „tu i teraz”. Podobało mi się, że Twoje zajęcia były praktyczne, doświadczeniowe, zachęcające do poczucia siebie. Taki właśnie jest przecież Gestalt! Można go poznawać nie tylko na sesjach terapeutycznych, ale także u Ciebie. Polecam prowadzone przez Ciebie zajęcia. Życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!
Magda